O nás

O Zlatníctve Panaks

Našim zákazníkom chceme ponúknuť šperky vysokej kvality a výnimočných dizajnov.

Naše

začiatky

1970
Kovotex Trenčín

V roku 1970 sa súčasná majiteľka firmy pani Anastázia Panáková zamestnala ako mladá začínajúca zlatníčka do podniku Kovotex Trenčín.

1980
Zlatokov

Neskôr pôsobila v jednom z najrenomovanejších šperkárskych podnikov vtedajšej doby Zlatokov, kde sa s kolektívom spolupracovníkov podieľala na neustálom skvalitňovaní výroby ručne pilovaných retiazok.

1991
Založenie Zlatníctva Panaks

Po 21 rokoch praxe, v roku 1991, sa pani Anastázia Panáková rozhodla založiť vlastnú firmu Zlatníctvo Panaks. S láskou ponúkala svojim zákazníkom chýbajúce komplexné služby, ktoré bezprostredne súvisia s výrobou a predajom šperkov.

2017
Rodinné dedičstvo

Do prevádzky sa neskôr zapojili aj ostatní talentovaní rodinní príslušníci a firma sa v oblasti šperkárstva neustále rozrastala a zdokonaľovala, aby vytvorila stabilné rodinné dedičstvo. V súčasnosti sa na jej rozvoji podieľa už druhá generácia zlatníkov.

Vlastná dielňa Zlatníctvo Panaks

Vlastná

zlatnícka dielňa

V súčasnosti naša spoločnosť patrí medzi najstarších výrobcov zásnubných prsteňov, obrúčok, retiazok a rôznych šperkov na Slovensku. Disponujeme vlastnou klenotníckou dielňou a tímom špičkových odborníkov s niekoľko desaťročnými skúsenosťami.

Jasné

poslanie

Naším poslaním je ponúknuť zákazníkom pestrý výber šperkov výnimočných dizajnov a kvality ich spracovania. Reagovať na situáciu a vývoj trhu v oblasti predaja a výroby šperkov a v neposlednom rade sa prispôsobiť požiadavkám našich zákazníkov.

Svadobné obrúčky Panaks
Zásnubné prstene Panaks

Vysoký

štandard

Chceme prinášať do predaja štandardy, ktoré sú vo vyspelej Európe bežné, hoci na území SR tomu tak nie je. Napríklad certifikáty vystavené nezávislými gemologickými laboratóriami pri šperkoch s diamantmi či drahými kameňmi.

Šperky

na mieru

Pokiaľ si z našej rozsiahlej ponuky nevyberiete, nie je pre nás problém vyrobiť vám šperk na mieru presne podľa vašej predlohy.

,,Dobré meno sa buduje roky, ale stratiť sa dá za veľmi krátku chvíľu“

Naše motto

Tím

Panaks

Zakladateľka a súčasná majiteľka Zlatníctva Panaks pani Anastázia Panáková s manželom Kamilom.

,,Ďakujeme všetkým vám, ktorí ste sa rozhodli vyjadriť lásku svojim blízkym nákupom v Zlatníctve Panaks.“

Poďakovanie

V čom sme jedineční?

Pozrite si výhody nakupovania u nás.

error: Upozornenie: Obsah je chránený proti stiahnutiu!