Rada nad zlato

Sú oblasti, v ktorých potrebujete radu, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť. Radu skúsenejšieho človeka, dokonale zorientovaného v problematike, ktorý Vás ušetrí mnohých sklamaní aj prípadných strát. Jednou z oblastí, kde sa za chyby „ťažko platí“ sú drahé kovy a kamene. Môže ísť o kúpu šperkov,  výrobu šperku na mieru, alebo napríklad o investície do drahých kameňov a drahých kovov. Naša rodina, tvoriaca značku PANAK´S sa v zlatníckom  svete pohybuje už od roku 1968. Máme za sebou desaťročia skúseností, ktorých výsledkom sú nielen šperky najvyššej kvality, ale aj dokonalá orientácia v trendoch a možnostiach, ktoré dokážeme priniesť na tento trh.

RADU NAD ZLATO VÁM DÁ OSOBNE RIADITEĽ ZLATNÍCTVA PANAKS

Ak sa potrebujete správne rozhodnúť, dohodnite si osobné stretnutie s Kamilom Panákom, lídrom našej zlatníckej spoločnosti. Ako jej riaditeľ vie o šperkoch, karátoch, drahých kameňoch a kovoch a ich všemožných variáciách a možnostiach, o ich zaobstarávaní, spracúvaní, kúpe i predaji všetko a robí len túto prácu. S citom pre výber kolekcií, kreativitu a sledovanie nových trendov a štýlov v šperkárskom priemysle Vám pomôže urobiť správne rozhodnutie.

Vyučený zlatník a zároveň inžinier ekonómie je vzácnou súhrou a kombináciou všetkých zručností, ktoré líder stabilnej zlatníckej spoločnosti potrebuje mať. Udržateľnosť firmy, jej dôvera a stabilita sú hodnotami , ktoré v očiach zákaznikov rozhodujú pri výbere šperku. Kamil Panák mladší, dnes riaditeľom spoločnosti PANAK´S spolupracuje s poprednými slovenskými tvorcami krásy – dizajnérmi, výtvarníkmi a trendsetermi.

OBLASTI, V KTORÝCH SA VÁM ZÍDE RADA NAD ZLATO

  • Výroba šperkov podľa Vašich predstáv.
  • Nerozhodnosť pri kúpe šperku. Viete napríklad, že tie isté obrúčky, ktoré vidíte v e-shope môžu stáť omnoho menej ale aj 3x toľko?
  • Musí sa kameň prispôsobiť šperku alebo šperk kameňu? Viete koľkokrát ste na túto otázku dostali nesprávnu odpoveď?
  • Chcete nejaký špeciálny zásnubný prsteň. Aký kameň vybrať, aký kov, akú technológiu aúpravu použiť, akú môže alebo nemôže mať hrúbku, tvar, kombinácie materiálov a mnohé ďalšie otázky, na ktoré potrebujete fundovanú odpoveď skúseného majstra.
  • Výroba rôznych firemných „custom“ šperkov aj vo väčších množstvách
  • Výber dokonalého daru z drahého kovu na rôzne špeciálne príležitosti
  • Investícia do zlata a drahých kameňov
  • Dajú sa opraviť chyby alebo prerobiť nekvalitne opracované šperky od iných firiem?

STRETNUTIE PRIAMO VO FIREMNOM SHOWROOME

Skúsenosti nám ukázali, že nič nefunguje lepšie ako osobná konzultácia. Nebojte sa opýtať, ak potrebujete radu majstra, bez ohľadu na to, či ide o šperk za stovky alebo tisíce Eur. Stretnime sa, aj keď sami ešte tápate v tom, čo chcete. Dobrá rada je skutočne nad zlato vtedy, ak príde v správny čas.

Osobné konzultácie realizujeme v priestoroch nášho firemného showroomu v centre Trenčína. Termín stretnutia s riaditeľom si môžete dohodnúť telefonicky. Hodinová konzultácia je spoplatnená sumou 30 €, táto suma Vám však pri výbere šperku od nás bude odrátaná z jeho konečnej ceny.

CHCETE OSOBNÚ KONZULTÁCIU?

Zavolajte priamo Kamilovi Panákovi na číslo 0905 983 995

error: Upozornenie: Obsah je chránený proti stiahnutiu!